"اتومکانیکا"ی 2017 ساعتی پیش رسما افتتاح شد

روبان افتتاحیه بیست و یکمین دوره نمایشگاه اتومکانیکا لحظاتی پیش در حضور مقامات دولتی روسیه،1 هزار و 300 قطعه ساز از 41 کشور جهان و ده ها خبرنگارو عکاس در شهر مسکو بریده شد. اورند پیشرو بزرگ ترین تولید کننده مجموعه سیستم سوخت رسانی در کشور به عنوان یکی از معدود قطعه سازان ایرانی در این نمایشگاه میزبان مشتریان بین المللی خود خواهد بود.


میلاد با سعادت امام رضا (ع) مبارک باد

 با توکل به خداوند مهربان
 
شرکت اورند این افتخار را داشته است که افتتاحیه سایت 2 اورند پیشرو و خطوط تولید کنستر و نوار آب بندی را در سالروز میلاد امام هشتم به اتمام رسانده است.

دهم تیر ماه روز صنعت و معدن گرامی باد

در تقویم میهن اسلامی دهم تیر ماه مصادف است با روز صنعت و معدن که با تصویب شورای انقلاب اسلامی به عنوان یک روز ملی قلمداد می شود.

کاتالیست

شرکت اورند پیشرو، محصول جدید خود را روانه خط تولید کرد.


نوروز 96

نوروز مبارک 

سمینار آموزشی حذف دوده

اولین سمینار آموزشی حذف دوده (DPF) با حضور مدیران، کارشناسان و رانندگان محترم اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بزرگ و شرکت های تابعه حضوری توسط شرکت هلدینگ رایزکو و شرکت اورند پیشرو در تاریخ 1395/12/21 برگزار شد.

امضای دومین قراردادجوینت ونچر قطعه سازی ايران و فرانسه

قرارداد جوینت ونچر میان رایزکو و مکاپلاست فرانسه در حالی در پاریس به امضا رسید که برای اولین بار شرط صادرات ۳۰ درصدی برای یک قرارداد قطعه سازی به اجرا در خواهد آمد.

روز ملی هوای پاک

29 دی ماه- روز ملی هوای پاک گرامی باد

جوینت ونچر رایزکو-کروز و فورشیا برای تولید سیستم های سوخت رسانی خودرو

بزرگترین قرارداد در بخش ساخت قطعات و مجموعه های خودرو، بین دو گروه فورشیا فرانسه و رایزکو-کروز در روز جمعه، دوازدهم آذرماه در پاریس منعقد شد.
طی این قرارداد دو طرف در زمینه تولید پیشرفته ترین قطعات خودرو همکاری خواهند کرد که متاثر از آن صنعت خودرو ایران نیز به سمت تولید خودروهایی با آلایندگی کمتر حرکت خواهد کرد.

تبریک سال نو میلادی

شرکت اورند پیشرو، تولد حضرت مسیح و سال نو میلادی را به تمام مسیحیان ایران و جهان تبریک عرض می کند.
قبلی بعدی
بالا

Send Ajax