پایان دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه های تهران از سوی شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو برگزار شد.اورند پیشرو به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی قطعات کمپانی های بزرگ داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.این شرکت میزبان مهم ترین وتاثیرگذارترین افراد در حوزه خودرو بود که از نمایشگاه قطعات خودرو بازدید کردند.افرادی مانند محمد شریعت مداری وزیر صنعت ،معدن وتجارت و مدیرعامل ساپکو از جمله افرادی بودند که در این نمایشگاه از اورند پیشرو بازدید کردند و دقایقی با مدیرعامل و معاون های این مجموعه گفت و گو کردند.

حضور اورند پیشرو در دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

دوزادهمین نمایشگاه قطعات خودرو از 22 آبان ماه آغاز می شود.این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برپا است امسال نیز میزبان تعداد زیادی از بزرگ ترین قطعه سازان و صادر کنندگان است.مجموعه اورند پیشرو در طبقه دوم سالن چهلم از 22 تا 25 آبان در انتظار بازدیدکنندگان و مشتریان خواهد بود.

پذیرش مقاله اورند پیشرو در کنفرانس بین المللی تنک-تک

مقاله اورند پیشرو که برای شرکت در کنفرانس بین المللی تنک تک پذیرفته شده بود روز دوم این کنفرانس ارائه شد نمایندگان اورند پیشرو به ارائه دستاورد‌های خود در دو سال اخیر پرداختند. این مقاله به بررسی مدل‌سازی، شبیه‌سازی و بهینه‌سازی جت پمپ در ماژول انتقال سوخت (پمپ سوخت) پرداخته است.


"اتومکانیکا"ی 2017 ساعتی پیش رسما افتتاح شد

روبان افتتاحیه بیست و یکمین دوره نمایشگاه اتومکانیکا لحظاتی پیش در حضور مقامات دولتی روسیه،1 هزار و 300 قطعه ساز از 41 کشور جهان و ده ها خبرنگارو عکاس در شهر مسکو بریده شد. اورند پیشرو بزرگ ترین تولید کننده مجموعه سیستم سوخت رسانی در کشور به عنوان یکی از معدود قطعه سازان ایرانی در این نمایشگاه میزبان مشتریان بین المللی خود خواهد بود.


میلاد با سعادت امام رضا (ع) مبارک باد

 با توکل به خداوند مهربان
 
شرکت اورند این افتخار را داشته است که افتتاحیه سایت 2 اورند پیشرو و خطوط تولید کنستر و نوار آب بندی را در سالروز میلاد امام هشتم به اتمام رسانده است.

دهم تیر ماه روز صنعت و معدن گرامی باد

در تقویم میهن اسلامی دهم تیر ماه مصادف است با روز صنعت و معدن که با تصویب شورای انقلاب اسلامی به عنوان یک روز ملی قلمداد می شود.

کاتالیست

شرکت اورند پیشرو، محصول جدید خود را روانه خط تولید کرد.


نوروز 96

نوروز مبارک 

سمینار آموزشی حذف دوده

اولین سمینار آموزشی حذف دوده (DPF) با حضور مدیران، کارشناسان و رانندگان محترم اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بزرگ و شرکت های تابعه حضوری توسط شرکت هلدینگ رایزکو و شرکت اورند پیشرو در تاریخ 1395/12/21 برگزار شد.

امضای دومین قراردادجوینت ونچر قطعه سازی ايران و فرانسه

قرارداد جوینت ونچر میان رایزکو و مکاپلاست فرانسه در حالی در پاریس به امضا رسید که برای اولین بار شرط صادرات ۳۰ درصدی برای یک قرارداد قطعه سازی به اجرا در خواهد آمد.
قبلی بعدی
بالا

Send Ajax